Microsoft Services Ready Partner
Medio 2009 lanceerde Microsoft het Microsoft Services Ready Partner programma. Diensten die voorheen alleen door Microsoft Services, de consulting tak van Microsoft specifiek voor Enterprise klanten, werden geleverd komen nu ook beschikbaar voor geselecteerde Microsoft partners.
Om dit Microsoft Services Ready Partner predikaat te kunnen krijgen moeten partners allereerst uitgenodigd worden door Microsoft Services. Daarna doorloopt zij een uitgebreid en intensief programma om zowel de account & verkoop organisatie als de delivery organisatie op te leiden. Nadat samen met Microsoft Services tenminste één klant project samen is gedaan, beoordeeld zij of de partner het juiste niveau heeft en kan dan het predikaat verkrijgen en voeren in communicatie met klanten.

In 2010 stapt INOVATIV, na uitnodiging van Microsoft, ook in dit programma. Specifiek zal zij deelnemen aan de Server Virtualisatie met Advanced Management (SVAM) oplossing om daarmee klanten nog beter te kunnen helpen op het gebied van Hyper-V, server virtualisatie en beheer daarvan. We streven ernaar om in het eerste kwartaal de certificering en het predikaat in huis te hebben. Meer informatie over het Microsoft Services Ready Partner programma vindt u hier:
http://www.microsoft.com/presspass/press/2009/apr09/04-20ServicesReadyPR.mspx
Wilt u ook besparen met server virtualisatie? Gebruikt u nu VMware en wilt u weten wat voor uw organisatie een overstap naar of het gebruik van Hyper-V betekend? Wilt u in de praktijk zien hoe u System Center gebruikt om server virtualisatie te beheren? Neem dan contact op met info@inovativ.nl



