System Center Magazine
Tijden veranderen continu en producten veranderen in hoog tempo mee. Het kostte enkele jaren geleden nog dagen of zelfs weken om binnen een organisatie een nieuwe applicatie te leveren: server bestellen, inrichten, applicatie installeren, wekelijks de logs nakijken. Vele manuren waren nodig om de applicatie op te zetten en in de lucht te houden.
Tegenwoordig is een VM in enkele minuten geconfigureerd en worden besturingssysteem en applicaties binnen het uur automatisch geïnstalleerd, zonder tussenkomst van de engineer. Daarna pakt de monitoringsoftware het over; volautomatische en pro-actieve bewaking. Niet heel lang geleden werd de pc met de hand geïnstalleerd en kon u alleen op kantoor werken. Tegenwoordig werkt u waar u maar wilt en waardeert de IT-afdeling de pc binnen het uur op van Windows XP naar Windows 7 met behoud van instellingen en applicaties - alles op afstand.
Toch is dit voor sommigen nog geen realiteit. Dat is vreemd want het spaart tijd en dus geld. Misschien wordt IT soms nog gezien als kostenpost en niet als strategisch middel om de bedrijfsvoering effectiever te laten verlopen en de verkoop te stroomlijnen. Dat is iets om over na te denken in deze tijden met krappere budgetten. Microsoft biedt met haar Infrastructure Optimization-methode een overzichtelijke aanpak om te komen tot een dynamische IT-omgeving, een dynamisch datacenter en een dynamische werkplek.
Ook met uw onderneming kunt u profiteren van de vele voordelen die dit met zich meebrengt. Oplossingen als Windows 7, Windows Server 2008 R2 en System Center maken het mogelijk. U leest er alles over in ons System Center Magazine. U kunt het hier downloaden:
www.inovativ.nl/pdf/system_center_magazine_-_nummer_1.pdf
Ziet u het liever met eigen ogen? Maak dan een vrijblijvende afspraak in ons System Center Technology Center op Schiphol. Onze Microsoft MVP’s tonen u het graag.



